Aika Tapahtuma Juontaja/Puhujat Musiikki
Viikko 3
Ma 13.01. klo 18:30 Loiste
harjoitukset
Ti 14.01. klo 12:00 Rukous
ja sielunhoito
Ti 14.01. klo 18:30 Kevään
suunnitteluilta
Ke 15.01. klo 18:00 Elämän
Leipä Jokaiselle
To 16.01. klo 10:00 Perhekerho
To 16.01. klo 18:00 Jumalan
kohtaamisen ilta
Pe 17.01. klo 19:00 Nuortenilta Kapa
La 18.01. klo 09:00 Temppelin
siivoustalkoot
Su 19.01. klo 11:00 Jumalanpalvelus,
varkkariraamis
Su 19.01. klo 19:30 Sähly
Hepolan koululla
Jari Hannila, Veli Miettinen Seija Hagert
Viikko 4
Ma 20.01. klo 18:00 Kotikokous
Kaukolinnoilla Koivupolku 3
Ma 20.01. klo 18:30 Missio
radanvarsi rukousilta Mäntsälän helluntaisrk
Loiste
Ti 21.01. klo 12:00 Rukous
ja sielunhoito
Ti 21.01. klo 19:00 Sanan
ja rukouksen ilta
Ke 22.01. klo 18:00 Elämän
Leipä Jokaiselle
To 23.01. klo 10:00 Perhekerho
To 23.01. klo 18:30 Vanhimmisto
Pe 24.01. klo 19:00 Nuortenilta Vesa R
Su 26.01. klo 11:00 Jumalanpalvelus,
kastejuhla
Kari Muukka, Exodus-Kvartetti Exodus-Kvartetti
Su 26.01. klo 19:30 Sähly
Hepolan koululla
Viikko 5
Ma 27.01. klo 18:30 Loiste
harjoitukset
Ti 28.01. klo 12:00 Rukous
ja sielunhoito
Ti 28.01. klo 19:00 Sanan
ja rukouksen ilta
Ke 29.01. klo 18:00 Elämän
Leipä Jokaiselle
To 30.01. klo 10:00 Perhekerho
To 30.01. klo 18:00 Jumalan
kohtaamisen ilta
Pe 31.01. klo 19:00 Nuorten
Mega-ilta Järvenpäässä
Su 02.02. klo 11:00 Ehtoollistilaisuus,
varkkariraamis
Tapio Laamanen, Kari Muukka Loiste
Su 02.02. klo 19:30 Sähly
Hepolan koululla
Viikko 6
Ma 03.02. klo 17:30 Perhehoitajien
vertaisilta takkahuoneella
Ma 03.02. klo 18:00 Kotikokous
Kaukolinnoilla Koivupolku 3
Ma 03.02. klo 18:30 Loiste
harjoitukset
Ti 04.02. klo 12:00 Rukous
ja sielunhoito
Ti 04.02. klo 19:00 Sanan
ja rukouksen ilta
Ke 05.02. klo 18:00 Elämän
Leipä Jokaiselle
To 06.02. klo 10:00 Perhekerho
To 06.02. klo 18:00 Lähetysompeluseura
Tuijalla Mustamäentie 1
Pe 07.02. klo 19:00 Nuortenilta Virpi
Su 09.02. klo 11:00 Jumalanpalvelus Anne ja Vesa
Su 09.02. klo 19:30 Sähly
Hepolan koululla
Viikko 7
Ma 10.02. klo 18:30 Loiste
harjoitukset
Ti 11.02. klo 12:00 Rukous
ja sielunhoito
Ti 11.02. klo 19:00 Sanan
ja rukouksen ilta
Ke 12.02. klo 18:00 Elämän
Leipä Jokaiselle
To 13.02. klo 10:00 Perhekerho
To 13.02. klo 18:00 Jumalan
kohtaamisen ilta
Pe 14.02. klo 19:00 Nuortenilta Petra
La 15.02. klo 09:00 Temppelin
siivoustalkoot
Su 16.02. klo 11:00 Jumalanpalvelus Katariina Ervanne
Su 16.02. klo 18:00 Kidutettu
kristuksen tähden - Elokuva Wurnbrandien elämästä, K-16
Hannu Lahtinen Marttyyrien ääni
Su 16.02. klo 19:30 Sähly
Hepolan koululla
Viikko 8
Ma 17.02. klo 18:00 Kotikokous
Kaukolinnoilla Koivupolku 3
Ti 18.02. klo 12:00 Rukous
ja sielunhoito
Ti 18.02. klo 19:00 Sanan
ja rukouksen ilta
Ke 19.02. klo 18:00 Elämän
Leipä Jokaiselle
Su 23.02. klo 11:00 Jumalanpalvelus Tanja Rasinen, Seija Hagert
Su 23.02. klo 19:30 Sähly
Hepolan koululla