Aika Tapahtuma Juontaja/Puhujat Musiikki
Viikko 36
Ma 02.09. klo 18:00 Kotikokous Kaukolinnoilla Koivupolku 3
Ma 02.09. klo 18:30 Loiste harjoitukset
Ma 02.09. klo 18:30 Vanhimmisto
Ti 03.09. klo 12:00 Rukous ja sielunhoito
Ti 03.09. klo 19:00 Sanan ja rukouksen ilta
Ke 04.09. klo 18:00 Elämän Leipä Jokaiselle
To 05.09. klo 10:00 Perhekerho
To 05.09. klo 18:00 Uskon Alfa ja Omega
Pe 06.09. klo 19:00 Nuortenilta Katariina ja Kristian
Su 08.09. klo 11:00 Jumalanpalvelus, pyhäkoulu Teemu Laakso Kari Muukka Tanja Rasinen Seija Hagert
Su 08.09. klo 19:30 Sähly Hepolan koululla
Viikko 37
Ma 09.09. klo 18:30 Loiste harjoitukset
Ti 10.09. klo 12:00 Rukous ja sielunhoito
Ti 10.09. klo 18:00 Lähetysompeluseura Tuijalla Mustamäentie 1
Ti 10.09. klo 19:00 Sanan ja rukouksen ilta
Ke 11.09. klo 18:00 Elämän Leipä Jokaiselle
To 12.09. klo 10:00 Perhekerho
To 12.09. klo 18:00 Uskon Alfa ja Omega
Pe 13.09. klo 19:00 Nuortenilta
La 14.09. klo 19:00 Nuorten Mega-ilta Klaukkalassa
La 14.09. Yksityistilaisuus
Su 15.09. klo 11:00 Jumalanpalvelus, pyhäkoulu, varkkariraamis Jari Hannila Kari Muukka Saara Romppanen
Su 15.09. klo 19:30 Sähly Hepolan koululla
Viikko 38
Ma 16.09. klo 18:00 Kotikokous Kaukolinnoilla Koivupolku 3
Ma 16.09. klo 18:30 Loiste harjoitukset
Ti 17.09. klo 12:00 Rukous ja sielunhoito
Ti 17.09. klo 19:00 Sanan ja rukouksen ilta
Ke 18.09. klo 18:00 Elämän Leipä Jokaiselle
To 19.09. klo 10:00 Perhekerho
To 19.09. klo 18:00 Uskon Alfa ja Omega
Pe 20.09. klo 19:00 Nuortenilta Maria ja TanjaM
La 21.09. klo 09:00 Temppelin siivoustalkoot
Su 22.09. klo 11:00 Jumalanpalvelus, pyhäkoulu Jari Hannila Anneli ja Jaakko Korento
Su 22.09. klo 19:30 Sähly Hepolan koululla
Viikko 39
Ma 23.09. klo 18:30 Loiste harjoitukset
Ma 23.09. klo 18:30 Missio radanvarsi rukousilta Järvenpään vapaasrk
Ti 24.09. klo 12:00 Rukous ja sielunhoito
Ti 24.09. klo 19:00 Sanan ja rukouksen ilta
Ke 25.09. klo 18:00 Elämän Leipä Jokaiselle
To 26.09. klo 10:00 Perhekerho
To 26.09. klo 18:00 Uskon Alfa ja Omega
Pe 27.09. klo 19:00 Nuortenilta VesaR
Su 29.09. klo 11:00 Lähetyskokous, pyhäkoulu Kari Muukka Ilkka Salminen Loiste
Su 29.09. klo 19:30 Sähly Hepolan koululla
Viikko 40
Ma 30.09. klo 18:00 Kotikokous Kaukolinnoilla Koivupolku 3
Ma 30.09. klo 18:30 Loiste harjoitukset
Ti 01.10. klo 12:00 Rukous ja sielunhoito
Ti 01.10. klo 19:00 Sanan ja rukouksen ilta
Ke 02.10. klo 18:00 Elämän Leipä Jokaiselle
To 03.10. klo 10:00 Perhekerho
To 03.10. klo 18:00 Uskon Alfa ja Omega
Pe 04.10. Nuortenilta TPS keilaus
Su 06.10. klo 11:00 Israel-kokous, ehtoollistilaisuus, pyhäkoulu, varkkariraamis Kari Muukka Ulla Järvilehto Tarmo Järvilehto
Su 06.10. klo 19:30 Sähly Hepolan koululla
Viikko 41
Ma 07.10. klo 18:30 Loiste harjoitukset
Ma 07.10. klo 18:30 Vanhimmisto
Ti 08.10. klo 12:00 Rukous ja sielunhoito
Ti 08.10. klo 19:00 Sanan ja rukouksen ilta
Ke 09.10. klo 18:00 Elämän Leipä Jokaiselle
To 10.10. klo 10:00 Perhekerho
To 10.10. klo 18:00 Uskon Alfa ja Omega
Pe 11.10. klo 19:00 Nuortenilta Petra
Su 13.10. klo 11:00 Jumalanpalvelus, pyhäkoulu Kari Muukka Lasse Haaranen
Su 13.10. klo 19:30 Sähly Hepolan koululla